REÇBER KABLO A.Ş. Ar-Ge Merkezi Onaylandı


Kablo sektöründe Zayıf Akım kablo üretim ve satış alanında faaliyet gösteren REÇBER KABLO A.Ş., T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından 5746 Sayılı Araştırma ve Geliştirme Faaliyetlerinin Desteklenmesi Kanunu kapsamında 30 Temmuz 2018 tarihinde “Ar-Ge Merkezi” olarak tescillenmiştir.

Ar-Ge Direktörü Mutlu Güner, ”Ar-Ge ve inovasyon günümüzde rekabetin vazgeçilmez unsurlarından biri haline gelmiştir. REÇBER KABLO A.Ş. olarak, teknolojik bilgi üretilmesi, ürün kalitesi ve standardının yükseltilmesi, ürün ve üretim süreçlerinin iyileştirilmesi, verimliliğin artırılması, üretim maliyetlerinin düşürülmesi, sürekli üzerinde çalıştığımız konulardı. Ar-Ge Merkezi süreci ile uluslararası düzeyde rekabet edebilir bir yapıya, nitelikli Ar-Ge personeli ve işgücü istihdamının artmasıyla daha hızlı kavuşacağımıza inanıyoruz. Ar-Ge Merkezi unvanı almanın gurur ve mutluluğunu tüm çalışanlarımızla yaşıyoruz. Bu süreçte bize destek olan tüm çalışanlarımıza teşekkürlerimi sunarım.

Ar-Ge Merkezi sürecinde iş birliği yaptığımız, Üniversiteler, TSE ve temasta olduğumuz yurtdışı laboratuvarlarla, ulusal ve uluslararası kurumlarla, daha kuvvetli iş birlikleri kurup, farklı kaynaklardan proje fikirlerini TEYDEB projelerine dönüştürerek, Ar-Ge Merkezine kazandırmayı, ürünlerde ayrıcalıklar oluşturmak ve oluşan ayrıcalıkları, faydalı model ve patentlerle kanuni koruma altına almayı hedefliyoruz. Bu hedefler doğrultusunda yüksek katma değerli, ihracat potansiyeli olan teknolojik ürünlerin üretilmesini amaçladıklarını’’ belirtti..

Tekirdağ Valisi Sn. Mehmet CEYLAN Firmamızı Ziyaret Etti
re
Recber Kablo olarak İlklere İmza atmaya devam ediyoruz...
Online Ödeme Sistemi Hizmetinizde
Online ödeme sistemimiz, siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunulmuştur. Cep telefonu, Tablet ve bilgisayarınızdan istediğiniz an istediğiniz yerden ödemelerinizi yapabilir cari bakiyenizi öğrenebilirsiniz.

öd
33. Yılında Reçber Kablo …
Ülkemiz ile Omuz Omuza Büyümeye Devam Ediyoruz
16-19 Mart Tarihlerinde WIN EURASIA - Electrotech fuarındaydık
Reçber Kablo 30.Yıl Dönümüne Özel Olarak Tüm Çalışanları İle Akşam Yemeğinde Buluştu
29.11.2012

Her yıl geleneksel olarak düzenlenen yemekde bu yıl Reçber Kablo'nun 30.cu yıl dönümü kutlandı. Yemek ile başlayan bu gecede 5 yıl ve üzeri çalışmış olan tüm personele çeşitli hediyeler dağıtılarak plaket ile ödüllendirildiler.

Reçber Kablo Türkiye İhracatçılar Birliğinden Onur Plaketi Aldı
29.11.2012
Firmamıza “TÜRKİYE İHRACATÇILAR BİRLİĞİNDEN” gösterdiği ihracat performansı nedeni ile Onur plaketi ve emeği geçenler adına da tebrik yazısı gönderilmiştir.
HB Teknik Firmamızı Ziyaret Etti
29.11.2012
HB Teknik Firmamızı Ziyaret Etti
29 Mart – 1 Nisan Tarihleri Arasında Tuyap Fuar Merkezinde Yapılan “WIN ELECTROTECH 2012” Fuarına Katıldık
02.04.2012
Türkiyenin önemli fuarlarından biri olan elektrik ve otomasyon sektörlerini bir araya getiren en kapsamlı fuarı WIN Otomasyon & Electrotech 2012 Fuarın da Reçber Kablo ailesi olarak yerimizi aldık. Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde 29 Mart – 1 Nisan 2012 tarihlerinde düzenlenen fuarda standımızdan görüntüleri sizlerle paylaşıyoruz.